Çözüm Ortaklarımız


İşletmelerin ve yeni iş kuracak girişimcilerin, devlet desteklerinden faydalanmasını sağlamak amaçlı kurulmuştur. Kosgeb, Kalkınma Ajansları, Tübitak ‘ın açıkladığı destek programları doğrultusunda proje hazırlama ve yönetme işlemlerini yapmaktadır.

Asmira Belgelendirme ve ESİGEM 2014 yılından bu yana çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

 

 

 

Vira Yönetim Sistemleri ile mali yapının güçlendirilmesinden, mevcut pazarda markalaşma ya da yeni pazarlarda konumlanma stratejilerine, insan kaynakları yönetim fonksiyonlarının yapılandırılmasından, bayi yönetim sistemlerine kadar pek çok işletme fonksiyonlarına bilgi ve yaşam tecrübeleriyle şekil vermektedir.
Asmira Belgelendirme ile bu konuda ortak çalışmaktadır.

 

 

 

 

İthalat, ihracat, lojistik, pazar araştırma, pazarlama, satın alma, dış ticaret muhasebesi vb konularda hizmet vermektedir.
Asmira Belgelendirme bünyesindeki firmaların dış ticaret konularındaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak adına iş birliği gerçekleştirdik.

 

 

Web site tasarımı, e-ticaret, sosyal medya çalışmaları ve google reklamları  konusunda girdiği sektördeki eksikleri, olumsuzlukları ve en önemlisi müşterilerin sektörle ilgili yakındığı problemleri çok iyi bilen ileri görüşlü ve tecrübeli kadrosu ile kamu kurumlarına ve kurumsal firmalara yüksek kalite, profesyonel çözüm sunan, 5 yıldır sektörde olan müşteri odaklı çalışan bir ajansdır. Asmira Belgelendirme olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına İZ AJANS ile çalışmaktayız.